Potrebujete poradiť? Napíšte nám
Radi Vám pomôžeme a poradíme bezplatne na diaľku ak to bude možné !

Oficiálna inštalácia systému Windows alebo OS X

Nainštalujeme Vám Windows podľa Vaších požiadavok na počkanie do 90 minút. Inštalácia zahŕňa inštaláciu ovládačov jednotlivých komponentov a základných programov (prehliadač obrázkov, filmov, prehrávač hudby, rozbaľovací softvér, Open office...). Cena zahŕňa inštaláciu bez zálohy dát. Cenník zálohovania nájdete TU

 

 

 

Výmena rozbitého/ poškodeného LCD  

Poškodený displej na Vašom notebooku Vám vymeníme priamo na pobočke v Poprade. Pokiaľ je daný diel na sklade vieme Vám ho vymeniť na počkanie do 60 minút. Presnú cenu upresníme po konzultácii so zákazníkom a udaní modelu Vášho notebooku.

 

 

Oprava nefunkčnej grafiky (GPU)

Ponúkame možnosť opravy grafickej karty vo Vašom notebooku/ laptope. Chybu, ktorú zväčša servisy označia ako neopraviteľnú Vám naši technici bez problémov opravia formou "reball" starej grafickej karty alebo jej výmenou. Zverte svoj notebook do rúk profesionálov.

 

 

 

Výmena poškodeného nabíjacieho DC konektora  

Vymeníme Vám Váš poškodený nabíjací DC konektor na notebooku/ laptope. Poškodený nabíjací konektor, môže spôsobiť skrat na doske, ktorý môže spôsobiť trvalé poškodenie zariadenia. Navštívte nás na pobočke v Poprade a konektor Vám vymeníme na počkanie do 90 minút.

Rozbité zariadenie

Rozbitý displej/sklo, nefunkčná batéria či nabíjanie.

1.
Kontaktujte nás

Telefonicky, e-mailom alebo priamo na pobočke v Poprade.

2.
Servis na počkanie

Oprava rozbitého zariadenia na počkanie už do 60 minút.

3.
Vrátenie zariadenia

Osobné vyzdvihnutie alebo doručenie v ten istý deň.

4.