SERVIS APPLE MACBOOK ALEBO MAC PRIAMO POPRADE !

Nedá sa Váš MAC zapnúť, obliali ste ho tekutinou alebo rozbili LCD displej či inak poškodili? Nevadí. Postaráme sa o Váš Macbook či iMac, aby fungoval ako nový. Zastavte sa u nás a my všetko dáme do poriadku. Pre opravu MacBooku nám treba sériové číslo vášho MacBooku.

Naše služby :

– Diagnostika Macbook či iMac zdarma     Poškodené napájanie apple macbook či imac

– Výhradne originál diely Apple

– Oprava a výmena LCD panelov

– Oprava výmena napájacieho konektora

– Oprava a výmena základných dosiek

– Oprava výmena klávesnice

 

Ďalej ponúkame čistenie s každou opravou a odborné poradenstvo zdrama.

oprava macbook či imac na počkanie v Popradeapple macbook či imac nefunguje nejde zapnúťoprava apple macbook imac v porpaderozbitý prasknutý LCD displej macbook či imacoprava a servis apple macbook imac na počkanie v popradePoškodený utopený, zničený, rozbitý macbook či imac na počkanie v poprade opravíme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ste z ďaleka? Nevadí! Vaše zariadenie môžete poslať napríklad poštou na našu Popradskú pobočku (Murgašova 90/5, 058 01 Poprad) a my Vám ho v čo najrýchlejšom možnom čase odošleme opravené späť, väčšinou najneskôr do druhého pracovného dňa. V prípade úspešnej opravy hradíme poštovné v plnej výške a tak zaplatíte skutočne len cenu opravy. K posielanému zariadeniu prosím priložte sprievodný list s popisom závady, kontaktom na Vás a doručovacou adresou.

Neváhajte a kontaktujte nás, využite naše služby a pridajte sa k tisícke spokojných zákazníkov.